Dressage Masters Small Tour 2010 | Hickstead 22-Aug |
S by S 24-Sep |
Cobham 11-Oct |
S by S 05-Nov |
S by S 19-Nov |
S by S 03-Dec |
Oldencraig 16-Feb |
S By S 25-Feb |
S by S 25-Mar |
Hickstead 17-Apr |
S by S 29-Apr |
Hickstead 02-May |
Wellington 17-May |
Oldencraig 21-May |
Hickstead 22-May |
Pachesham 22-May |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pts total | RIDER | HORSE | ||||||||||||||||
36 | Paulene Hislop | Classic Nikita | 9 | 10 | 9 | 8 | ||||||||||||
27 | D Watson | Silver Island | 10 | 3 | 7 | 7 | ||||||||||||
27 | Suzanne Lavandera | Keystone Rhondeo | 9 | 10 | 8 | |||||||||||||
19 | Badr Al-Omran | Cornish Promise | 19 | |||||||||||||||
19 | Kirsty Mepham | Calderon Noir | 10 | 9 | ||||||||||||||
18 | Damian Hallam | Ultra Jazz | 9 | 9 | ||||||||||||||
18 | Lisa McAlipine | Pzazz 11 | 6 | 8 | 4 | |||||||||||||
18 | Katie Price | Korenbloem Ulster | 10 | 4 | 4 | |||||||||||||
18 | Georgina Stuart | Ehrendour | 9 | 9 | ||||||||||||||
14 | Georgina Stuart | Welt Panama | 5 | 9 | ||||||||||||||
13 | Sarah Ridd | Weymarsh Puccini | 3 | 10 | ||||||||||||||
11 | Celia Hawthorn | Maximus V | 2 | 7 | 2 | |||||||||||||
11 | Rowen Lewis | Blakes De Vinci | 5 | 6 | ||||||||||||||
10 | Coral Ingham | Wanadoo | 10 | |||||||||||||||
10 | Emily Cousins | Solo Bachlorette | 10 | |||||||||||||||
10 | Amy Stovold | Sevekka | 10 | |||||||||||||||
10 | Paul Hayler | Half Moon Wilroy | 10 | |||||||||||||||
10 | Denise Hallion | Bomond | 10 | |||||||||||||||
9 | Jo Wood | Silvester Moon | 9 | |||||||||||||||
8 | Ashleigh Hill | Swing Time 11 | 8 | |||||||||||||||
8 | Steven Newton | Niknak | 8 | |||||||||||||||
8 | Melissa Beer | Celestial King | 8 | |||||||||||||||
8 | Elizabeth Diegutis` | Breitapark | 8 | |||||||||||||||
7 | Sandi Hoolahan | WWW GG | 7 | |||||||||||||||
7 | Iris Waite | Silver Island | 7 | |||||||||||||||
7 | Paul Hayler | Fabiosa | 7 | |||||||||||||||
7 | Sasha Hamilton | Active Dymano | 7 | |||||||||||||||
6 | June Long | Giotti 11 | 6 | |||||||||||||||
6 | Katie Smith | Darling | 6 | |||||||||||||||
6 | Stephanie Busbridge | Buzzlines Banner | 6 | |||||||||||||||
5 | Martine Harbour | Kluedo | 5 | |||||||||||||||
5 | Matt Hicks | Detonator | 5 | |||||||||||||||
4 | Olivia Faith | Lorenzo Rossi | 4 | |||||||||||||||
4 | Julia Buckle | Time Bandit | 4 | |||||||||||||||
3 | Tania Grantham | The BFG 111 | 3 | |||||||||||||||
3 | Julie Hugo | Donner Debussy | 3 | |||||||||||||||
2 | Janine Thornton | Hofmans Rubin | 2 | |||||||||||||||
1 | Robin Hudson | Romantic 11 | 1 |