Dressage Masters Advanced Medium Points 2015 | 28-Aug Step Aside |
06-Sep Hickstead |
20-Sep Hickstead |
09-Oct Step Aside |
23-Oct Step Aside |
01-Nov Pachesham |
05-Nov Blue Barn |
06-Nov Step Aside |
10-Nov Cobham |
15-Nov Blue Barn |
20-Nov Step Aside |
04-Dec Step Aside |
06-Dec Cobham |
13-Dec Stilebridge |
08-Jan Step Aside |
09-Jan Oldencraig |
17-Jan Cobham |
23-Jan Stilebridge |
14-Feb Blue Barn |
19-Feb Step Aside |
05-Mar Step Aside |
07-Mar Plumpton |
14-Mar Cobham |
14-Apr Pachesham |
01-Apr Hickstead |
02-Apr Stepaside |
10-Apr Oldencraig |
11-Apr Merrist |
11-Apr Chester |
16-Apr Hickstead |
23-Apr Stepaside |
24-Apr Oldencraig |
25-Apr Hickstead |
26-Apr Cobham |
Blue Barn | Pachesham | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pts total | RIDER | HORSE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
87 | Carolyn Butler | Xerife | 18 | 16 | 16 | 19 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||
75 | Bev Smit | Phenomenial | 20 | 20 | 17 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
70 | Pauline Hislop | Rockafella | 10 | 15 | 18 | 19 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||
66 | Sarah-Jane Cox | Comanche Passoa | 20 | 18 | 19 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | Claire Waterman | Pryma | 17 | 15 | 15 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | Sharon Edwards | Rivaal | 10 | 10 | 9 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | J Kirby | Windspiel Zig | 18 | 10 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | Sarah Cheetham | Casting | 10 | 18 | 10 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | Devan Woodgate | Distaulgold | 20 | 19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | Kirsty Campbell | Uilenspiegel | 16 | 9 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Corinne Murphy | Sambuco Bay | 20 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Charlotte Bull | Florana | 10 | 9 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Gergia Hyson | FRS Can Swing | 17 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | M Butler | Fever Blitz | 9 | 10 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Tania Granthma | Samarino | 10 | 9 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Zoe Colgate | B Jazzmin | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Kerry Mackin | Zatterhorn | 10 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Melissa Beer | Behroez | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Suzanne Lavendera | Keystone Diaggio | 10 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Emma Kinsley | PW Gambler | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Sharon Edwards | Carenzo 111 | 8 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Andrew Gould | Cello 11 | 7 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Trina Stewart | Dark Legacy | 8 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Joanne Ivermey | Pythagoras | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Tracey Smale | Diamond Run | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Megan Ayton Andrews | Ultimate Experience | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Sandy Hoolihan | Zumadya | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Emily Stanford | DW Vanquish | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Dan Watson | Bubbles | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Celia Hawthorne | Calgary | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Louise Brown | Odini | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Gabby Zajacka | Mundham Demon Dancer | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Hannah Milner Harding | Rhythm N Blues | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Maria Pook | Fattan | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Sue Cecil | Gaston Vee | 6 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Liza Frints | Antilliano | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Georgina Howard | Fred Astaire | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ulrika Bergman | Tristan | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Daniel Timson | Woodlander Whambamboo | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Rosie Andrews | Call me Lastrup | 6 |