Dressage Masters Small Tour 2016 | 20-Aug Step Aside |
24-Sep Step Aside |
03-Oct Chester |
18-Oct Sharsholt |
29-Oct Step Aside |
07-Nov Sharsholt |
10-Dec step Aside |
13-Dec sparsholt |
07-Jan Step Aside |
21-Jan Step Aside |
22-Jan Oldencraig |
18-Feb Step Aside |
03-Mar Step Aside |
17-Mar Step Aside |
02-Apr Hickstead |
11-Apr Cobham |
15-Apr Hickstead |
21-Apr Step Aside |
22-Apr Oldencraig |
29-Apr Oldencraig |
30-Apr Hickstead |
01-May merrist wood |
18-May Hickstead |
06-May Oldencraig |
28-May Hickstead |
26-May SAS |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pts total | RIDER | HORSE | ||||||||||||||||||||||||||
60 | Trina Stewart | Dark Legacy | 10 | 18 | 8 | 10 | 8 | 6 | ||||||||||||||||||||
28 | Joanna Henbrey | Temple Rosemary | 10 | 3 | 5 | 10 | ||||||||||||||||||||||
23 | Gabrielle Zajacka | Mundham Demon Dancer | 9 | 6 | 8 | |||||||||||||||||||||||
23 | Tania Grantham | Samarino | 7 | 10 | 6 | |||||||||||||||||||||||
20 | Sarah Ridd | Weymarsh Delilah | 15 | 5 | ||||||||||||||||||||||||
19 | Ann Marie Rawlins | Clockwork Donja | 9 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||||
18 | Astrid Redshaw | Belaggio | 18 | |||||||||||||||||||||||||
17 | Sharon Edwards | Carenzo 111 | 10 | 7 | 9 | |||||||||||||||||||||||
15 | Jennie Whitehouse | Dejenne | 9 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
14 | Elisa Wylie | Whitney Bay | 10 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
14 | Pauline Harris | Don Antello | 8 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
14 | Louise Brown | Soul Sister | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
14 | Sara Jane Cox | Comache Passoa | 10 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||||
14 | Pauline Hislop | Rockerfella | 4 | 10 | 2 | |||||||||||||||||||||||
13 | Ann Marie Rawlins | Clockwork Ranko | 10 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
11 | Belinda Spence | Ramazzotti 39 | 9 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
10 | Sarah Sjohn Patience | Herata | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Paul Hayler | Lonswell | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Ann Marie Rawlins | Don Antello | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Diane Grinyer | Comache Passoa | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Julia Kirby | Windspeil 219 | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Jaquie Mutch | Vigo | 8 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
10 | Anna Lawson | Bryan 11 | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Sacha Hamilton | Buitengewoodn Bijzonder | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Amy Stovold | Waldessarini | 10 | |||||||||||||||||||||||||
10 | Leah Beckett | Russki | 10 | |||||||||||||||||||||||||
9 | Nicola Moss | Broadstone Lalique | 9 | |||||||||||||||||||||||||
9 | Louise Brown | Odini | 9 | |||||||||||||||||||||||||
9 | Ayessya Kaiser | Amirilla 11 SDM | 9 | |||||||||||||||||||||||||
9 | Sami Viloristo | Niklas | 9 | |||||||||||||||||||||||||
9 | Nicola Hawkins | Corstan Rogue Trader | 9 | |||||||||||||||||||||||||
8 | L Burtenshaw | Longstock Sinatra | 8 | |||||||||||||||||||||||||
8 | Johanne Dykes | Brennus B | 8 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
8 | Viky Thompson Winfield | Artist | 8 | |||||||||||||||||||||||||
8 | Georgie Brittan | Diamant L | 8 | |||||||||||||||||||||||||
8 | Daniel Watson | Calrietta H | 8 | |||||||||||||||||||||||||
7 | Sarah Ridd | Weymarsh Maximus | 7 | |||||||||||||||||||||||||
5 | Bobby Hayler | Woodlander Wavavoom | 5 | |||||||||||||||||||||||||
5 | Jo Wood | Too A Tee | 5 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
5 | Caroline Sparks | Bravour | 5 | |||||||||||||||||||||||||
4 | Andrew Gould | Sternelfe | 4 | |||||||||||||||||||||||||
4 | Sarah Rodgers | Shamrock 4NL | 4 | |||||||||||||||||||||||||
3 | Guenther Schulz | Dream Catcher Old | 3 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
3 | Sarah Williams | Felia | 3 | |||||||||||||||||||||||||
2 | Kirstie Campbell | Uilenspiegel | 2 | |||||||||||||||||||||||||
2 | Matt Hicks | El Zorro | 2 | |||||||||||||||||||||||||
1 | Kathryn Marsh | Vamaris Ramall | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||||||
1 | Liz Warner | Picasso | 1 | |||||||||||||||||||||||||
1 | Kerryann Ford | Fleet Street 11 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
1 | Carolyn Butler | Zelador | 1 |